Plecare:

Sosire:
Data:
false

Gara CFR Ilia din Ilia

Mersul trenurilor contact

Ilia , jud. Hunedoara, Romania

Plecări
Ora Tren Către
00:26 1843 Tren InterRegio 1843 din Ilia
Razboieni Campia Turzii Sibot Beclean Simeria Teius Orastie Vintu de Jos Aiud Deva Cluj Napoca Alba Iulia Gherla Apahida Dej
02:56 2039 Tren Regio 2039 din Ilia
Savirsin Arad Milova Varadia Toc Corfeni Paulis Ilteu Conop Petris Zam Birzava Valea Glogovat Burjuc Capruta Nadas Cicir Cimpuri Surduc Batuta Radna Ghioroc Gurasada
03:26 2023 Tren Regio 2023 din Ilia
Birzava Sag Savirsin Baile Valea Zam Sinandrei Timisoara Aradu Nou Ronat Triaj Gr. D Radna Varadia Glogovat Vinga Ghioroc Ortisoara
03:40 1844 Tren InterRegio 1844 din Ilia
Timisoara Radna Savirsin Aradu Nou
03:48 2181 Tren Regio 2181 din Ilia
Paru Nevrincea Faget Cliciova Susani Manastur Nemesesti Ohaba Margina Costeiu Lugoj Traian Vuia Holdea Rachita Lapugiu Dobra Balint
04:04 2041 Tren Regio 2041 din Ilia
Valea Toc Corfeni Nadas Ilteu Conop Radna Zam Birzava Arad Glogovat Burjuc Varadia Capruta Cicir Cimpuri Surduc Paulis Batuta Ghioroc Gurasada Petris Savirsin Milova
04:58 1765 Tren InterRegio 1765 din Ilia
Aradu Nou Timisoara Radna Savirsin
05:35 2042 Tren Regio 2042 din Ilia
Vetel h Saulesti h Mintia Simeria Deva Bretea Muresana Branisca
06:13 2182 Tren Regio 2182 din Ilia
Simeria Deva Bretea Muresana Branisca Vetel h Saulesti h Mintia
06:45 1811 Tren InterRegio 1811 din Ilia
Timisoara Faget Buzias Lugoj
07:16 2031 Tren Regio 2031 din Ilia
Nadas Cicir Cimpuri Surduc Batuta Radna Ghioroc Gurasada Savirsin Arad Milova Varadia Toc Corfeni Paulis Ilteu Conop Petris Zam Birzava Valea Glogovat Burjuc Capruta
08:13 2381 Tren Regio 2381 din Ilia
Ilteu Zam Burjuc Cimpuri Surduc Gurasada Savirsin Petris Toc
08:24 1812 Tren InterRegio 1812 din Ilia
Deva Saliste Vintu de Jos Sibot Sibiu Simeria Orastie
08:30 1821 Tren InterRegio 1821 din Ilia
Savirsin Radna Arad
09:21 2044 Tren Regio 2044 din Ilia
Branisca Vetel h Saulesti h Mintia Simeria Deva Bretea Muresana
09:39 1837 Tren InterRegio 1837 din Ilia
Margina Buzias Lugoj Timisoara Faget Manastur
10:34 2372 Tren Regio 2372 din Ilia
Vetel h Saulesti h Mintia Simeria Deva Bretea Muresana Branisca
11:00 2705 Tren Regio 2705 din Ilia
Ilteu Conop Petris Zam Birzava Valea Glogovat Burjuc Capruta Nadas Cicir Cimpuri Surduc Batuta Radna Ghioroc Gurasada Savirsin Arad Milova Varadia Toc Corfeni Paulis
11:16 2183 Tren Regio 2183 din Ilia
Balint Paru Nevrincea Faget Cliciova Susani Manastur Nemesesti Ohaba Margina Costeiu Lugoj Traian Vuia Holdea Rachita Lapugiu Dobra
11:41 1622 Tren InterRegio 1622 din Ilia
Talmaciu Predeal Campina Avrig Fagaras Saliste Ploiesti Sibiu Codlea Ucea Buftea Sinaia Brasov Vintu de Jos Simeria Comarnic Sibot Orastie Busteni Bucuresti Deva Azuga
12:57 2386 Tren Regio 2386 din Ilia
Saulesti h Mintia Simeria Deva Bretea Muresana Branisca Vetel h
13:23 2043 Tren Regio 2043 din Ilia
Ghioroc Gurasada Savirsin Arad Milova Varadia Toc Corfeni Paulis Ilteu Conop Petris Zam Birzava Valea Glogovat Burjuc Capruta Nadas Cicir Cimpuri Surduc Batuta Radna
15:02 2727 Tren Regio 2727 din Ilia
Burjuc Cimpuri Surduc Gurasada Zam
15:12 2708 Tren Regio 2708 din Ilia
Pui Plopi h Petrosani Bretea Muresana Pestera Ciopea h Bacia Branisca Rusor Ohaba de sub Piatra Baru Mare Vetel h Livadia Baesti Covragiu Batiz Saulesti h Simeria Crivadia Ponor Maceu Subcetate Calan Merisor Rusi Bretea Streiului Mintia Deva Banita
16:03 2728 Tren Regio 2728 din Ilia
Branisca Vetel h Saulesti h Mintia Simeria Deva Bretea Muresana
16:04 2185 Tren Regio 2185 din Ilia
Faget Cliciova Susani Manastur Nemesesti Ohaba Margina Costeiu Lugoj Traian Vuia Holdea Rachita Lapugiu Dobra Balint Paru Nevrincea
16:10 2045 Tren Regio 2045 din Ilia
Birzava Valea Glogovat Burjuc Capruta Nadas Cicir Cimpuri Surduc Batuta Radna Ghioroc Gurasada Savirsin Arad Milova Varadia Toc Corfeni Paulis Ilteu Conop Petris Zam
16:44 1766 Tren InterRegio 1766 din Ilia
Cluj Napoca Simeria Cimpulung Moldovenesc Vama Beclean Pojorita Orastie Cimpulung Est Vatra Dornei Teius Iacobeni Deva Frasin Suceava Aiud Razboieni Gherla Salva Targu Frumos Alba Iulia Veresti Dej Vintu de Jos Pascani Dolhasca Campia Turzii Guramorului Iasi Mestecanis Sibot Nasaud
17:44 2032 Tren Regio 2032 din Ilia
Sintimbru Aurel Vlaicu Deva Pricaz Balomiru de Cimp Teius Bretea Muresana Blandiana Tartaria Barabant Branisca Sibot Coslariu Alba Iulia Vetel h Simeria Vintu de Jos Saulesti h Geoagiu Mintia Turdas Orastie
18:07 2024 Tren Regio 2024 din Ilia
Deva Ramificatia CAM h Pui Subcetate Targu Jiu Lunca Jiului Rusor Petrosani Strimbuta Valea Lainici Meri Livadia Baru Mare Bumbesti Simeria Banita Livezeni Paringu Calan Ezureni h Pietrele Ecaterina Teodoroiu
18:40 2186 Tren Regio 2186 din Ilia
Branisca Mintia Simeria Deva
18:46 2343 Tren Regio 2343 din Ilia
Zam Burjuc Cimpuri Surduc Gurasada Savirsin Petris Toc Ilteu
18:57 1820 Tren InterRegio 1820 din Ilia
Teius Sibot Aiud Ludus Alba Iulia Iernut Vintu de Jos Simeria Orastie Targu Mures Deva Razboieni
19:15 2046 Tren Regio 2046 din Ilia
Saulesti h Mintia Simeria Deva Bretea Muresana Branisca Vetel h
19:24 1621 Tren InterRegio 1621 din Ilia
Buzias Lugoj Timisoara Faget Margina
20:22 2047 Tren Regio 2047 din Ilia
Toc Ilteu Zam Burjuc Cimpuri Surduc Gurasada Savirsin Petris
20:55 1822 Tren InterRegio 1822 din Ilia
Videle Cernavoda Filiasi Caracal Petrosani Craiova Fetesti Ciulnita Medgidia Simeria Carbunesti Constanta Subcetate Calan Valea Draganesti Olt Deva Bucuresti Rosiori Nord Targu Jiu
21:04 2048 Tren Regio 2048 din Ilia
Saulesti h Mintia Simeria Deva Bretea Muresana Branisca Vetel h
21:09 1838 Tren InterRegio 1838 din Ilia
Guramorului Pascani Cimpulung Est Sibot Campia Turzii Cluj Napoca Iasi Frasin Lunca Ilvei Nasaud Pojorita Simeria Ilva Mica Vama Beclean Iacobeni Orastie Floreni Vatra Dornei Teius Razboieni Deva Salva Suceava Aiud Mestecanis Veresti Gherla Vintu de Jos Targu Frumos Alba Iulia Cimpulung Moldovenesc Dolhasca Dej
21:14 1819 Tren InterRegio 1819 din Ilia
Faget Buzias Lugoj Timisoara
22:18 2374 Tren Regio 2374 din Ilia
Mintia Simeria Deva Bretea Muresana Branisca Vetel h Saulesti h
23:07 2376 Tren Regio 2376 din Ilia
Simeria Deva Bretea Muresana Branisca Vetel h Saulesti h Mintia
Sosiri
Ora Tren De la
00:26 1843 Tren InterRegio 1843 din Ilia
Radna Savirsin Aradu Nou Timisoara
02:56 2039 Tren Regio 2039 din Ilia
Deva Branisca Mintia Simeria
03:26 2023 Tren Regio 2023 din Ilia
Subcetate Valea Petrosani Banita Livadia Lainici Meri Simeria Baru Mare Bumbesti Calan Livezeni Paringu Deva Pietrele Ecaterina Teodoroiu Targu Jiu Pui
03:40 1844 Tren InterRegio 1844 din Ilia
Deva Vintu de Jos Alba Iulia Gherla Cluj Napoca Dej Razboieni Campia Turzii Sibot Beclean Simeria Teius Orastie Aiud
03:48 2181 Tren Regio 2181 din Ilia
Simeria Deva
04:04 2041 Tren Regio 2041 din Ilia
Branisca Mintia Simeria Deva
04:58 1765 Tren InterRegio 1765 din Ilia
Iacobeni Orastie Ilva Mica Vatra Dornei Teius Razboieni Deva Salva Suceava Aiud Veresti Gherla Vintu de Jos Targu Frumos Alba Iulia Mestecanis Dolhasca Dej Guramorului Pascani Cimpulung Moldovenesc Sibot Campia Turzii Cluj Napoca Iasi Cimpulung Est Lunca Ilvei Nasaud Pojorita Simeria Frasin Vama Beclean
05:35 2042 Tren Regio 2042 din Ilia
Zam Burjuc Cimpuri Surduc Gurasada Savirsin Petris Toc Ilteu
06:13 2182 Tren Regio 2182 din Ilia
Dobra Balint Susani Faget Ohaba Manastur Cliciova Lugoj Margina Costeiu Traian Vuia Holdea Rachita Lapugiu
06:45 1811 Tren InterRegio 1811 din Ilia
Sibot Sibiu Simeria Orastie Saliste Deva Vintu de Jos Miercurea Sibiului
07:16 2031 Tren Regio 2031 din Ilia
Vetel h Geoagiu Mintia Turdas Orastie Sintimbru Aurel Vlaicu Deva Pricaz Balomiru de Cimp Teius Blandiana Tartaria Barabant Bretea Muresana Sibot Coslariu Alba Iulia Branisca Simeria Vintu de Jos
08:13 2381 Tren Regio 2381 din Ilia
Bretea Muresana Branisca Vetel h Saulesti h Mintia Simeria Deva
08:24 1812 Tren InterRegio 1812 din Ilia
Faget Buzias Lugoj Timisoara
08:30 1821 Tren InterRegio 1821 din Ilia
Rosiori Nord Targu Jiu Videle Cernavoda Filiasi Caracal Petrosani Craiova Fetesti Ciulnita Medgidia Simeria Carbunesti Constanta Subcetate Calan Valea Draganesti Olt Deva Bucuresti
09:21 2044 Tren Regio 2044 din Ilia
Cicir Cimpuri Surduc Batuta Radna Ghioroc Gurasada Savirsin Arad Milova Varadia Toc Corfeni Paulis Ilteu Conop Petris Zam Birzava Valea Glogovat Burjuc Capruta Nadas
09:39 1837 Tren InterRegio 1837 din Ilia
Iacobeni Orastie Ilva Mica Vatra Dornei Teius Razboieni Deva Salva Suceava Aiud Veresti Gherla Vintu de Jos Targu Frumos Alba Iulia Mestecanis Dolhasca Dej Guramorului Pascani Cimpulung Moldovenesc Sibot Campia Turzii Cluj Napoca Iasi Cimpulung Est Lunca Ilvei Nasaud Pojorita Simeria Frasin Vama Beclean
10:08 2184 Tren Regio 2184 din Ilia
Cliciova Susani Manastur Nemesesti Ohaba Margina Costeiu Lugoj Traian Vuia Holdea Rachita Lapugiu Dobra Balint Paru Nevrincea Faget
10:34 2372 Tren Regio 2372 din Ilia
Conop Petris Zam Birzava Valea Glogovat Burjuc Capruta Nadas Cicir Cimpuri Surduc Batuta Radna Ghioroc Gurasada Savirsin Arad Milova Varadia Toc Corfeni Paulis Ilteu
11:00 2705 Tren Regio 2705 din Ilia
Baru Mare Vetel h Livadia Baesti Covragiu Batiz Saulesti h Simeria Crivadia Ponor Maceu Subcetate Calan Merisor Rusi Bretea Streiului Mintia Deva Banita Pui Plopi h Petrosani Bretea Muresana Pestera Ciopea h Bacia Branisca Rusor Ohaba de sub Piatra
11:41 1622 Tren InterRegio 1622 din Ilia
Faget Margina Buzias Lugoj Timisoara
12:57 2386 Tren Regio 2386 din Ilia
Burjuc Cimpuri Surduc Gurasada Savirsin Petris Toc Ilteu Zam
13:23 2043 Tren Regio 2043 din Ilia
Deva Bretea Muresana Branisca Vetel h Saulesti h Mintia Simeria
14:51 2707 Tren Regio 2707 din Ilia
Plopi h Petrosani Bretea Muresana Pestera Ciopea h Bacia Branisca Rusor Ohaba de sub Piatra Baru Mare Vetel h Livadia Baesti Covragiu Batiz Saulesti h Simeria Crivadia Ponor Maceu Subcetate Calan Merisor Rusi Bretea Streiului Mintia Deva Banita Pui
16:03 2728 Tren Regio 2728 din Ilia
Zam Burjuc Cimpuri Surduc Gurasada
16:04 2185 Tren Regio 2185 din Ilia
Bretea Muresana Branisca Vetel h Mintia Simeria Deva
16:10 2045 Tren Regio 2045 din Ilia
Bretea Muresana Branisca Vetel h Saulesti h Mintia Simeria Deva
16:44 1766 Tren InterRegio 1766 din Ilia
Savirsin Aradu Nou Timisoara Radna
17:44 2032 Tren Regio 2032 din Ilia
Gurasada Savirsin Arad Milova Varadia Toc Corfeni Paulis Ilteu Conop Petris Zam Birzava Valea Glogovat Burjuc Capruta Nadas Cicir Cimpuri Surduc Batuta Radna Ghioroc
18:07 2024 Tren Regio 2024 din Ilia
Sinandrei Sag Zam Ronat Triaj Gr. D Valea Aradu Nou Glogovat Timisoara Varadia Birzava Radna Paulis Batuta Vinga Savirsin Baile Ortisoara Ilteu
18:40 2186 Tren Regio 2186 din Ilia
Manastur Nemesesti Ohaba Margina Costeiu Lugoj Traian Vuia Holdea Rachita Lapugiu Dobra Balint Paru Nevrincea Faget Cliciova Susani
18:46 2343 Tren Regio 2343 din Ilia
Sibot Vetel h Coslariu Barabant Simeria Saulesti h Vintu de Jos Alba Iulia Geoagiu Turdas Mintia Orastie Aurel Vlaicu Sintimbru Deva Pricaz Bretea Muresana Balomiru de Cimp Teius Blandiana Branisca Tartaria Aiud
18:57 1820 Tren InterRegio 1820 din Ilia
Buzias Lugoj Timisoara Faget
19:15 2046 Tren Regio 2046 din Ilia
Ghioroc Gurasada Savirsin Milova Varadia Toc Corfeni Paulis Ilteu Conop Petris Radna Zam Birzava Valea Glogovat Arad Burjuc Capruta Nadas Cicir Cimpuri Surduc Batuta
19:24 1621 Tren InterRegio 1621 din Ilia
Buftea Sinaia Brasov Vintu de Jos Simeria Comarnic Sibot Orastie Busteni Bucuresti Deva Azuga Talmaciu Predeal Campina Avrig Fagaras Saliste Ploiesti Sibiu Codlea Ucea
20:22 2047 Tren Regio 2047 din Ilia
Branisca Vetel h Saulesti h Mintia Simeria Deva Bretea Muresana
20:55 1822 Tren InterRegio 1822 din Ilia
Savirsin Radna Arad
21:04 2048 Tren Regio 2048 din Ilia
Birzava Valea Glogovat Burjuc Capruta Nadas Cicir Cimpuri Surduc Batuta Radna Ghioroc Gurasada Savirsin Arad Milova Varadia Toc Corfeni Paulis Ilteu Conop Petris Zam
21:09 1838 Tren InterRegio 1838 din Ilia
Manastur Margina Buzias Lugoj Timisoara Faget
21:14 1819 Tren InterRegio 1819 din Ilia
Aiud Ludus Alba Iulia Iernut Simeria Vintu de Jos Orastie Targu Mures Deva Razboieni Teius Sibot
22:18 2374 Tren Regio 2374 din Ilia
Varadia Toc Corfeni Paulis Ilteu Conop Petris Zam Birzava Valea Glogovat Burjuc Capruta Nadas Cicir Cimpuri Surduc Batuta Radna Ghioroc Gurasada Savirsin Arad Milova
22:58 2373 Tren Regio 2373 din Ilia
Mintia Simeria Deva Bretea Muresana Branisca Vetel h Saulesti h
23:07 2376 Tren Regio 2376 din Ilia
Cimpuri Surduc Gurasada Savirsin Petris Toc Ilteu Zam Burjuc

Adaugă mersul trenurilor
pe pagina ta!